top of page

Nominační turnaj na MČR - Národní pohár 2. kolo Pardubice

I tento víkend byl velmi bohatý na úspěchy našich závodníků v Pardubicích, kde se zúčastnili 2. kola Národního poháru Českého svazu karate - nominačního turnaje na Mistrovství České republiky v karate 2022. Zde jsou výsledky v jednotlivých kategoriích:


1. místo:

Eliška Václavíková kumite Karolína Martínková kumite Martin Koupal kata Martin Koupal kumite Nathálie Petříková kata Nathálie Petříková kumite Martin Enev kumite Šimon Kroček kumite Kumite týmy:

Dorostenci A: Farabauer, Zíka, Enev

Kata týmy:

St. žákyně: Čečelovská, Petříková, Čižíková


2. místo:

Michaela Miglová kumite Matyáš Jurík kumite Markéta Klewarová kumite Kumite týmy:

St. žákyně: Vachtová, Kutláková, Pexová


3. místo:

Adam Zíka kumite Jaroslav Farabauer kumite Matěj Korytar kumite Ella Pantoflíčková kumite Aneta Hadravová kumite Věra Vachtová kumite Eva Vachtová kumite Viktorie Čečelovská kata Andrea Čižíková kata Natálie Čečelovská kumite

Kata týmy:

St. žáci: Koupal, Olžbut, Kroček


5. místo:

Karolína Martínková kata U21 Karolína Martínková kata ženy Mira Bučková kata Tomáš Olžbut kata Tomáš Olžbut kumite Simona Hadravová kumiteDěkuji všem závodníkům za krásné výkony a především za sílu týmové práce, kdy jste se navzájem podporovali, pomáhali si a byli jste tam jeden pro druhého To je prostě NEJVÍC!


Vaše trenérka Naďa a tým SK Karate Český Krumlov


Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

JARNÍ PRÁZDNINY 2024

V týdnu od 11. - 17.3. 2024 jsou jarní prázdniny, tréninky karate a sportovní přípravky neprobíhají. Užijte krásné prázdniny a od pondělí 18.3. se na vás budeme opět těšit. 🥋❤️‍🔥

Comments


Příspěvky

bottom of page