top of page

Od 4.1.2021 opět cvičení online!

O Rok 2021 zahájíme online cvičením O


Vážení přátelé, karatisti, rodiče a bojovnice moje....


Bohužel se situace "COVID" přes svátky nezlepšila a od neděle 27.12.2020 jsme přešli do přísnějšího 5 stupně protiepidemického systému PES. Od pondělí 4.1.2021 se tedy vracíme k online cvičení (aktuální rozvrh zde:

https://www.skkck.com/rozvrh).


Vím, už je to pro všechny dlouhé a velmi náročné období. Bohužel situace je taková a nám nezbývá nic jiného, než hledat jiné možnosti, alternativní řešení a věřit v to, že bude líp. A bude líp!


Vnímám tuto neobvyklou situaci jako velkou životní zkoušku. Celkově rok 2020 byl pro mě jedna obrovská zkouška. Byl to boj!


Díky tomu jsem si lecos uvědomila, hodně pochopila a ještě víc se naučila! Proto můžu říct že i přes to, že rok 2020 byl nejtěžším rokem v mém životě, obrovsky moc mě obohatil!


Už při 1 covidové vlně na jaře mě doslova profackoval a nakopal, abych si uvědomila. Posunul mě! Založila jsem v covidové krizi nový spolek "NÁŠ SPORTOVNÍ KLUB." Přišla 2 vlna a doslova "v nejlepším" nás uzavřeli. Zocelil mě!


Nechala jsem se inspirovat a přijala nové věci, nové zkušenosti. Ani na vteřinu jsem nepřestala věřit a hledala jsem řešení a pokaždé našla! Co je nutné napsat, že mě obklopují jedineční lidé! I v tom mě rok 2020 utvrdil! Chci tím všem říct, že vše zlé, je pro něco dobré. A co tě nezabije, tě posílí 💪🙏♥️


Jsme klub bojovníků, bojovnic, učíme se překonávat sebe samotný, učíme se vystupovat z naší komfortní zóny, jsme připraveni na různé situace, umíme je přijímat a umíme se z nich učit, právě proto se o nás nebojím!!! 😇


Jsme nový sportovní klub a začátky jsou vždy těžké. Děláme vše, co je vůbec v této situaci možné, možná i nemožné. 😅 A jsme připraveni, až nás vláda ČR rozvolní, udělat naprosté maximum pro každého z vás! 💪❤️ Plánujeme kompenzaci formou příměstských táborů, soustředění pro všechny, komu online výuka nevyhovovala. A pořádnou dávku tréninků!!! 💪 😁


Buďme trpělivý a dočkáme se! Společně to zvládneme!🙏❤️


Děkuji vám všem za důvěru, trpělivost, podporu a především za to, že jste! ❤️


S přátelským pozdravem trenérka Naďa ♥️


Příspěvky

bottom of page