top of page

Pozor, od 3.12. 2020 změna !!!

👏👏 JE TO TADYYY 👏👏


!!! Od čtvrtka 3.12. 2020 se vracíme do tělocvičen a zároveň k původnímu rozvrhu tréninků před uzavřením (ROZVRH ZDE) !‼️


⚠️ Samozřejmostí je, dodržování přísných hygienických opatření, dodržování daného počtu dětí ve skupinách ⚠️


⚠️ Rodiče své ratolesti předají trenérům u vstupu, do vnitřních prostor rodiče nevstupují‼️ Stejným způsobem se děti rodičům předají.


⚠️ Ve vnitřních prostorech budou mít všichni nasazené roušky - TO PLATÍ NOVĚ I PRO CVIČÍCÍ SPORTOVCE BĚHEM TRÉNINKU I NA VŠECH ZÁVODECH !!! (výjimku mají pouze profesionální sportovci, kteří jsou pravidelně testováni)


⚠️ Děti které nejsou v naprosto zdravé kondici, zůstanou doma !‼️


⚠️ STEJNÁ PRAVIDLA PLATÍ I PRO KONDIČNÍ CVIČENÍ. Dodržování přísných hygienických opatření a dodržování daného počtu osob ve skupině !‼️ V případě že se na někoho nedostane, netřeba smutnit, bude možné připojit se do každého cvičení online 💪😁😉 Nutné před tím poslat email z adresy, na kterou budete chtít poslat kód k připojení na online‼️!


‼️PON 30.11. a STŘ 2.12. JEŠTĚ CVIČÍME V ONLINE REŽIMU‼️


‼️ÚT 1.12. ZÁVODNÍ B+A OD 16 HOD TRÉNINK NA OVÁLU‼️


⚠️ Shrnutí a další důležité informace ⚠️


Po celou dobu vládního omezení jsme spolu zůstali aktivní‼️Udělali jsme naprosté maximum, aby jsme s dětmi udrželi kontakt a byli stále ve zdravém pohybu.


- nejprve došlo k omezení počtu osob ve skupině.

Děti jsme rozdělili do dvou skupin, dvou tělocvičen a pokračovali ve výuce dál.


- poté došlo k uzavření vnitřních sportovišť.

Přesunuli jsme tedy tréninky na venkovní zázemí a pokračovali ve výuce dál.


- přišlo další omezení v počtu při shromažďování osob venku. Ani to nás nezastavilo‼️

Děti jsme rozdělili do menších skupin a pokračovali ve výuce dál.


- přišlo další a to největší omezení, zákaz volného pohybu osob vyjma cesty do práce a na nákup.

I tady jsme neváhali️ a přešli jsme na cvičení online a pokračovali ve výuce dál!

V tomto bodě naprosto chápu, že například sportovní přípravka, kde jsou děti ve věku od 3 let způsob "online výuky" nevyhovoval, děti jsou malé a ne každé vydrží cvičit 45 minut před obrazovkou.


Jakmile to bude jen možné, budeme hodiny dětem nahrazovat, "kompenzovat", v rámci příměstkého tábora. Zúčastnit se budou moci všechny děti, kterým online výuka nevyhovovala.

Přesný termín a bližší informace upřesníme, až se situace Covid uklidní a bude jisté, že příměstský tábor můžeme zorganizovat.

Věřím, že možná náhrada za online tréninky v rámci příměstského tábora, bude tou nejlepší cestou pro všechny strany.


Pokud by jste se rozhodli, že ve druhém pololetí nebudete s tréninkem v našem klubu pokračovat, bude poměrná část členských příspěvků vrácena a to pouze za období online tréninků, neboť před tím tréninky se stejnou péčí jako ve vnitřních prostorech, probíhaly i venku, dokonce si troufnu napsat, že v menších skupinkách venku byla práce ještě individuálnější.


Děkuji moc za pochopení, podporu a Vaši přízeň🙏 Zároveň veliké poděkování patří trenérům a asistentům za jejich skvěle odvedenou práci 👏 ♥️


Mooooooc se na Vás těším, s pozdravem trenérka Naďa ♥️


Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

JARNÍ PRÁZDNINY 2024

V týdnu od 11. - 17.3. 2024 jsou jarní prázdniny, tréninky karate a sportovní přípravky neprobíhají. Užijte krásné prázdniny a od pondělí 18.3. se na vás budeme opět těšit. 🥋❤️‍🔥

Komentar


Příspěvky

bottom of page