top of page

ZPRÁVA O ČINNOSTI SK KARATE ČESKÝ KRUMLOV Z.S. ZA ROK 2023

Zpráva je zpracována za období od 1. ledna 2023 do 31. prosince 2023 na základě vyhodnocení činnosti spolku.


1) Obecné informace o spolku


2) Hlavní a vedlejší činnost spolku


3) Struktura spolku a členská základna


4) Hospodaření spolku


5) Sportovní výsledky



1) Obecné informace


Název: SK Karate Český Krumlov z.s.


Sídlo: Dolní Třebonín 265, Dolní Třebonín 382 01


Místo výkonu činnosti: U Zelené ratolesti 245, Plešivec, 381 01 Český Krumlov


IČ: 09211764


Právní forma: spolek


Spisová značka: L 8585, vedená u Krajského soudu v Českých Budějovicích



2) Hlavní a vedlejší činnost spolku


SK Karate Český Krumlov z. s. má svou hlavní činnost vymezenou stanovami. Ve sledovaném období realizoval spolek v souladu s těmito stanovami veškerou hlavní činnost spolku, zejména:


provozoval sportovní činnost v rámci sportovních, tělovýchovných a turistických aktivit, tuto činnost organizoval a vytvářet pro ni materiální a tréninkové podmínky. V měsíci červenci spolek obohatil svou činnost letním soustředěním ve Štědroníně,


usiloval o zpřístupnění karate zájemcům z řad veřejnosti, zejména pak dětí a mládeže, kdy formou náboru v průběhu září 2023 spolek získal další nové členy ve věkové kategorii předškolních dětí, ml. a st. školních dětí. Základna spolku je v současné době tvořena celkem 159 sportovci,


vedl své členy a ostatní zájemce o sport k dodržování etiky karate, a pravidel „fair play“,


zajišťoval v oblasti karate a pohybových aktivit obecně vzdělávání svých členů, především formou tréninků, soustředění, seminářů, víkendových akcí,


připravoval závodníky na nominační turnaje ČSKe (NP, MČR), i mezinárodních závodech Youth League, Open turnajích, reprezentoval ČR, město Český Krumlov a Jihočeský kraj,


dalšími formami své činnosti napomáhat rozvoji společenského života, kultury, zejména formou další veřejně prospěšné činnosti a osvětovou činností. Závodníci se zúčastnili několika vystoupení v rámci propagace karate, a sportu obecně (Kroužkobraní Č. Krumlov a další...),


také na požádání Pana ředitele ze ZŠ Linecká ČK, z důvodu zvyšujícího se násilí, náš tým (trenéři Dominik Kočandrle a Pavel Mikeš) během celého dne proškolili a předali mezi 6.-9. třídy základy sebeobrany a několik užitečných rad, které mohou žáci využít při napadení útočníkem.


Za účelem financování hlavní činnosti neprovozoval SK Karate Český Krumlov ve sledovaném období vedlejší činnost.



3) Struktura organizace a členská základna


Nejvyšším výkonným orgánem je výkonný výbor klubu. Statutárním orgánem je: Naděžda Kočandrlová, předsedkyně. V období od založení spolku nedošlo k žádným změnám ve struktuře spolku ani ve složení statutárních orgánů.


Ve sledovaném období evidoval klub na jeho konci 159 členů v následující struktuře:


Děti do 15 let + mládež do 18 let ………….. 153


Dospělí nad 18 let …………………………… 6 (asistenti, trenéři)


Trenéři ………………………………………… 5 (trenéři / s licencemi rozhodčích)



4) Hospodaření spolku


SK Karate Český Krumlov z. s. v průběhu roku 2023 financoval svoji činnost zejména

z členských příspěvků a jiných zdrojů (dotace), ve sledovaném období dosáhl výsledku hospodaření +/- 0 Kč. Veškeré příjmy a výdaje odpovídají plánu na uvedené období. S ohledem na získané dotace pro rok 2023 (NSA, Jihočeský kraj, město Český Krumlov) spolek vykazoval dostatek finančních prostředků pro komplexní realizaci své činnosti

v následujícím období.



5) Výsledky sportovní činnosti



Velmi úspěšně naši mladší karatisti reprezentovali klub na všech 3. kolech KRAJSKÉ LIGY a LIGY TALENTŮ.



POHÁR NADĚJÍ - Česká Lípa

19× zlatá medaile

6× stříbrná medaile

2× bronzová medaile

NEJÚSPĚŠNĚJŠÍ KLUB TURNAJE



1. KOLO NÁRODNÍHO POHÁRU ŽACTVA a 1. KOLO NÁRODNÍHO POHÁRU DOROST, JUNIOŘI, U21 a SENIOŘI:


Zlaté medaile: Radová Beáta, Bohdal Kryštof, Čižíková Andrea 2×, Koupal Martin, Kočandrle Dominik, Vachtová Věra, Klewarová Markéta, Enev Martin, Zíka Adam.


Stříbrné medaile: Čečelovská Viktorie, Klewar David, Hamplová Laura, Miglová Michaela, Koupal Martin, Hadravová Aneta, Korytar Matěj.


Bronzové medaile: Kotlár Matyáš, Klewar David, Kastl Lukáš, Vachtová Eva, Jurík Matyáš, Jurík Patrik 2×, Tomšů Karel, Kutláková Ema, Kroček Šimon 2×, Petříková Nathálie, Čečelovská Natálie.



2. KOLO NÁRODNÍHO POHÁRU ŽACTVA a 2. KOLO NÁRODNÍHO POHÁRU DOROST, JUNIOŘI, U21 a SENIOŘI:


Zlaté medaile: Šebesta Jaroslav, Klewarová Markéta, Zíka Adam, Enev Martin, Koupal Martin, Čečelovská Viktorie, Olžbut Tomáš, Bohdal Kryštof, Miglová Michaela.


Stříbrné medaile: Petříková Nathálie, Koupalová Anička, Vachtová Eva.


Bronzové medaile: Hadravová Simona, Hamplová Laura, Klewar David, Kastl Lukáš, Petříková Nathálie, Tonková Žaneta, Koupal Martin.



3. KOLO NÁRODNÍHO POHÁRU ŽACTVA a 3. KOLO NÁRODNÍHO POHÁRU DOROST, JUNIOŘI, U21 a SENIOŘI:


Zlaté medaile: Pantoflíčková Ella, Zíka Adam, Klewarová Markéta, Enev Martin, Klewar David 2×, Koupal Martin 2×, Kašík Klaudie, Tomšů Karel, Olžbut Tomáš.


Stříbrné medaile: Kutláková Ema, Jurík Patrik, Svoboda Šimon, Kašík Kolin, Koupalová Anička, Ďurica Dominik.


Bronzové medaile: Tonková Žaneta, Bohdal Kryštof 2×, Petříková Nathálie, Jurík Matyáš, Martínková Karolína, Dvořáková Julie, Vachtová Eva.



TURNAJ O POHÁR PRIMÁTORKY MĚSTA ČESKÉ BUDĚJOVICE: Celkem 15 medailí z toho 9 zlatých 2 stříbrné a 4 bronzové.



MISTROVSTVÍ ČR ŽACTVA, MISTROVSTVÍ ČR DOROST, JUNIOŘI, U21 a SENIOŘI:


Zlaté medaile: Koupal Martin, Svoboda Šimon, Kočandrle Dominik, Klewarová Markéta, Pantoflíčková Ella, Kašík Klaudie.


Stříbrné medaile: Zíka Adam, Vachtová Věra, Radová Beáta, Jurík Matyáš, Petříková Nathálie.


Bronzové medaile: Koupal Martin, Olžbut Tomáš, Klewar David, Martínková Karolína, Kašík Pavel, Kašík Kolin, Koupalová Anička, Jurík Patrik, Petříková Nathálie, Enev Martin, Farabauer Jaroslav.


Třetím rokem si náš klub dominantně obhajuje své místo mezi nejúspěšnějšími kluby v ČR.


MEZINÁRODNÍ ÚSPĚCHY 2023:


Martin ENEV: 1. místo Grand Prix Slovakia, 3.místo Karate1 Youth League A Coruña , 1. místo EuroCup Zell Am See, 1. místo Euro Grand Prix Plzeň.


Adam ZÍKA: 1. místo EuroCup Zell Am See, 7. místo Karate1 Youth League Poreč, 3. místo Polish Open, 2. místo Euro Grand Prix Plzeň.


Martin KOUPAL: 1. místo Grand Prix Slovakia, 1. místo EuroCup Zell Am See, 1. místo Polish Open kumite, 3. místo Polish Open kata, 1. místo Euro Grand Prix Plzeň kumite, 3. místo Euro Grand Prix Plzeň kata.


Dominik KOČANDRLE: 1. místo Austrian Karate Champions Cup, 2. místo EuroCup Zell Am See, 3. místo Polish Open.


Markéta KLEWAROVÁ: 1. místo Euro Grand Prix Plzeň, 3. místo Euro Grand Prix Plzeň.


David KLEWAR: 1. místo Euro Grand Prix Plzeň.


Ema KUTLÁKOVÁ: 3. místo EuroCup Zell Am See, 2. místo Euro Grand Prix Plzeň.


Šimon SVOBODA: 2. místo Euro Grand Prix Plzeň.


Ella PANTOFLÍČKOVÁ: 3. místo Grand Prix Slovakia.


Eva VACHTOVÁ: 3. místo EuroCup Zell Am See.


Nathálie PETŘÍKOVÁ: 3. místo Budapešť Open.


Klaudie KAŠÍK: 3. místo Euro Grand Prix Plzeň.


Věra VACHTOVÁ: 3. místo Euro Grand Prix Plzeň.


David KASTL: 3. místo EuroCup Zell Am See.


Šimon KROČEK: 3. místo Grand Prix Slovakia.

Úspěchy svých závodníků zveřejňuje klub pravidelně na internetových stránkách, sociálních sítích (FB, IG), a také na stránkách města Český Krumlov v sekci „Sport ve městě“.


Celkem 15 závodníků klubu v kategoriích U14, dorost, junioři a muži je v reprezentaci (draft, širší/užší výběr, sledování).

Další závodníci mají velmi slušně našlápnuto a jistě v následujícím roce budou usilovat o své zařazení.



Sestavila:

Naděžda Kočandrlová, předsedkyně SK Karate Český Krumlov

Dne 01.01. 2024

תגובות


Příspěvky

bottom of page