top of page

Cvičení a kurzy

white-d-wrap-karate-belt.jpg

Nábor

Všestranná sportovní příprava se zaměřením na základy sportovního karate pro děti od 6 let. Dětem pomáháme vytvořit si pozitivní vztah k pravidelnému sportování a snažíme se i o formování jejich osobnostních vlastností, od rozvoje koncentrace a vůle až po kolektivní cítění, posilování přátelských vztahů a smysl pro vzájemnou spolupráci.

Tréninky: viz. AKTUÁLNÍ ROZVRH ZDE

DSC_6074_edited.jpg

Závodní skupina C

Tréninky pro pokročilejší závodníky s dobrou technickou vyspělostí, kteří se mohou zúčastňovat regionálních nebo krajských turnajů, popř. i vyšších národních soutěží, a kteří jsou mentálně i fyzicky připraveni na skutečný dril a závodní dráhu. Samozřejmostí je zde stále rozvoj koncentrace, vůle, kolektivního cítění, posilování přátelských vztahů a týmové spolupráce. Z této skupiny už je jen malý krůček do závodní skupiny B.

Tréninky: viz. AKTUÁLNÍ ROZVRH ZDE

 

pripravka.jpg

Sportovní přípravka

Všestranná sportovní příprava pro všechny děti již od 3 let.  Naším cílem je především rozvoj přirozených pohybových schopnosti jednotlivých dětí a vytvoření pozitivního vztahu k pravidelnému sportování včetně formování osobnostní vlastností sportovců, od rozvoje koncentrace a vůle až po kolektivní cítění, posilování přátelských vztahů a smysl pro vzájemnou spolupráci.

Tréninky: viz. AKTUÁLNÍ ROZVRH ZDE

DSC_5989_edited_edited.jpg

Závodní skupina B

Tréninky pro závodníky s pokročilou technickou vyspělostí, kteří si troufají i na vyšší soutěže, než jsou menší regionální nebo krajské turnaje určené převážně pro začínající karateky a kteří jsou mentálně i fyzicky připraveni na skutečný dril a závodní dráhu. Samozřejmostí je zde stále rozvoj koncentrace, vůle, kolektivního cítění, posilování přátelských vztahů a týmové spolupráce. Z této skupiny už je jen malý krůček do závodní skupiny A, kde trénují jen ti nejlepší.

Tréninky: viz. AKTUÁLNÍ ROZVRH ZDE

P6180374_edited_edited.jpg

Základní skupina

Určená pro mírně pokročilé děti, které již zvládají některé základní dovednosti ve sportovním karate. Tréninky jsou zde více zaměřené na pilování detailů a na nácvik složitějších a těžších technik jak v disciplíně kata, tak i v disciplíně kumite. Samozřejmostí je i rozvoj koncentrace, vůle, kolektivního cítění, posilování přátelských vztahů a týmové spolupráce.

Tréninky: viz. AKTUÁLNÍ ROZVRH ZDE

result_1591247665583_edited.jpg

Závodní skupina A

Tréninky pro technicky, mentálně i fyzicky vyspělé závodníky, kteří se připravují na nejvyšší soutěže sportovního karate jak v rámci ČR (Národní poháry ČSKe, Mistrovství ČR a další prestižní závody s mezinárodní účastí), tak i v zahraničí. Neexistují žádné hranice, které by je dokázaly na cestě za vysněným vítězstvím zastavit. Samozřejmostí je i zde neustálý rozvoj koncentrace, vůle, kolektivního cítění, posilování přátelských vztahů a týmové spolupráce.

Tréninky: viz. AKTUÁLNÍ ROZVRH ZDE

Kotva 1
Kotva 2
Kotva 3
Kotva 4
Kotva 5
jihocesky kraj-barevne.jpg

Činnost klubu je podpořena z rozpočtu Jihočeského kraje

bottom of page