Cvičení a kurzy

Zde najdete všechny tréninky a různá cvičení

Nábor a začátečníci

Každý začátek je těžký, ale my jsme v našem klubu připraveni vás posunout blíž k vašim vysněným cílům. Kdo by se jednou nechtěl stát mistrem ČR, Evropy nebo dokonce světa v karate? Každá cesta má ale svůj začátek, tím je u nás nábor a práce se začínajícími karateky.

Cvičení pro ženy

Speciální cvičení pro ženy zaměřené na zvýšení celkové fyzické kondice a zpevnění celého těla. Není třeba se ničeho obávat, lekce jsou rozdělené pro začátečnice a pokročilé. Jsou koncipovány, aby vás maximálně bavily :-) KLIKNI ZDE

Závodní skupina B

Tréninky pro mírně pokročilé a pokročilé závodníky, kteří si troufají i na vyšší soutěže, než jsou regionální nebo krajské turnaje určené převážně pro začínající karateky. Z této skupiny už je jen malý krůček do závodní skupiny A, kde trénují jen ti nejlepší.

Závodní skupina A

Tréninky pro vyspělé závodníky, kteří se připravují na nejvyšší soutěže, jako např. Národní poháry ČSKe, Mistrovství ČR a další prestižní závody v rámci ČR, ale i v zahraničí. Neexistují žádné hranice, které by je dokázaly na cestě za vítězstvím zastavit.

SK Karate Český Krumlov z.s.
č.p. 265, 382 01 Dolní Třebonín
IČO: 09211764
Č. ú.: 2401823496/2010 Fio banka, a.s.
U Zelené Ratolesti 245, Český Krumlov
Tel: 739 986 659
Email: nada.kocandrlova@skkck.com
  • Facebook

©2020 by SK karate Český Krumlov, z.s.

"V JEDNOTĚ JE SÍLA"