Trenéři

Naďa Kočandrlová

Hlavní trenérka

Trenér 3. třídy ČSKe, zkušební komisař 3. třídy ČSKe
Rozhodčí JčSKe
Mistryně České republiky

1. Dan

 

Stáže a semináře:
2013, 2018, 2019 Gogita Arkania, mistr světa v kumite, 2013 Luca Valdesi, 6. Dan, několikanásobný mistr světa v kata, 2013 Rafael Aghayev, 5. Dan, několikanásobný mistr světa v kumite, 2016, 2017, 2018 Kamikaze Sommercamp Neuhofen - Carlo Fugazza 8. Dan, Seiji Nishiura 7. Dan, Juan Luis Benitez 7. Dan, Silvio Campari 6. Dan, Samad Azadi 6. Dan, Anton Nikulin 4. Dan, trenér mistra Evropy, vítěze světových her a K1 v kumite Stanislava Horuny, 2019 Youth Camp Umag - Sandra Sanches 5. Dan, mistryně světa a Evropy v kata, Ivan Leal 5. dan – několikanásobný mistr světa v kumite, Stanislav Horuna, mistr Evropy, vítěz World Games a K1, Luca Valdesi, Junior Lefevre, Antonio Diaz, Davide Benettelo a další.

Ing. Jan Kastl

Trenér

Trenér 3. třídy ČSKe s celorepublikovou působností

Republikový rozhodčí 3. třídy ČSKe

3. Kyu

Stáže a semináře:

2017 World Karate Day - Luca Valdesi, několikanásobný mistr světa v kata, Alisa Buchinger, mistryně světa a Evropy v kumite, Ayumi Uekusa, mistrině světa a Asie v kumite, Amir Mehdizadeh, několikanásobný mistr světa v kumite, Ryutaro Araga, mistr světa a Asie v kumite, 2018, 2019 Gogita Arkania, mistr světa v kumite, 2018 Kamikaze Sommercamp Neuhofen - Carlo Fugazza 8. Dan, Seiji Nishiura 7. Dan, Juan Luis Benitez 7. Dan, Silvio Campari 6. Dan, Samad Azadi 6. Dan, Anton Nikulin, trenér mistra Evropy, vítěze World Games v kumite Stanislava Horuny, 2018, 2019 Youth Camp Umag WKF - Sandra Sanches, mistrně světa a Evropy v kata, Ivan Leal, několikanásobný mistr světa v kumite, Stanislav Horuna, Luca Valdesi, Junior Lefevre, Antonio Diaz, Davide Benettelo a další.

Asistenti

Karolína Martínková

Asistentka trenéra

Medailistka Mistrovství České republiky

2. Kyu

 

ČSKe, WKF:

3.    Mistrovství ČR 2019    kumite dorostenky -47kg    
3.    Mistrovství ČR 2018    kumite dorostenky -47kg    
3.    Mistrovství ČR 2017    kumite st. žákyně -42kg    
3.    GP Hradec Králové 2014    kumite ml. žákyně -30kg    
3.    GP Ústí n/L 2013    kumite ml. žákyně -30kg

 

WUKF:

1.    MS Kosovo 2014    kumite ml. žákyně -30 kg

3.    MS Tbilisi 2015       kumite

2.    MS Polsko 2016     kumite   

3.    MS Bulharsko 2017   kata  st. žákyně     

 

Stáže a semináře:
2013 Rafael Aghayev, 5. Dan, několikanásobný mistr světa v kumite, 2013, 2016 Gogita Arkania, mistr světa v kumite

David Klewar

Asistent trenéra

Několikanásobný mistr České Republiky

3. Kyu

ČSKe, WKF:

1.    Mistrovství ČR 2019    kumite dorostenci -63kg    
2.    Mistrovství ČR 2018    kumite dorostenci -63kg    
1.    Mistrovství ČR 2017    kumite st. žáci -60kg
2.    GP North Bohemia 2018    kumite dorostenci -63kg    
3.    GP Ústí n/L 2018    kumite st. žáci +60kg    ​

Stáže a semináře:

2013 Rafael Aghayev, 5. Dan, několikanásobný mistr světa v kumite, 2013, 2016, 2017, 2018, 2019 Gogita Arkania, mistr světa v kumite, 2017 World Karate Day - Luca Valdesi,  několikanásobný mistr světa v kata, Alisa Buchinger, mistryně světa a Evropy v kumite, Ayumi Uekusa, mistrině světa a Asie v kumite, Amir Mehdizadeh, několikanásobný mistr světa v kumite, Ryutaro Araga, mistr světa a Asie v kumite, 2019 Kamikaze Sommercamp Neuhofen - Juan Luis Benitez, Seiji Nishiura, Samad Azadi, Anton Nikulin, trenér mistra Evropy, vítěze World Games v kumite Stanislava Horuny.

SK Karate Český Krumlov z.s.
č.p. 265, 382 01 Dolní Třebonín
IČO: 09211764
Č. ú.: 2401823496/2010 Fio banka, a.s.
U Zelené Ratolesti 245, Český Krumlov
Tel: 739 986 659
Email: nada.kocandrlova@skkck.com
  • Facebook

©2020 by SK karate Český Krumlov, z.s.

"V JEDNOTĚ JE SÍLA"