Rozdělení do skupin


ROZDĚLENÍ DO SKUPIN OD ZÁŘÍ 2021:

NÁBORY:
Nela Rohanová, Šimon Pártl, Radek Pártl, Tobias Petrášek, Jakub Hamberger, Matyáš Kaboň, Jiří Kučera, Agáta Prokopová, Jaroslav Hamberger, Patricie Kasčáková, Nateniel Zoral, Markéta Mikešová, Marianne Povolná, Antonín Povolný, Matěj Hrdlička, Robert Neradovič, Samuel Neradovič, Vojtěch Kollar,Matyáš Kollar, Adam Zíka
Tréninky: po, st 15:45 - 16:45 hod.


SPORTOVNÍ PŘÍPRAVKA:
Eliška Augustinová, David Mikeš, Klaudie Kibusová, Ondřej Doubek, Samuel Parisch, Jiří Balihar, Tomáš Petrášek, Filip Řezňák, Pavel Ragulík, Šarlota Navrátilová, Tobiáš Palán, Šimon Palán, František Picek, Darien Danuš, Petr Dobeš, Adriana Dunková, Nella Kutláková
Tréninky: út, čt 16:00 - 16:45 hod. 


ZÁKLADNÍ SKUPINA:
Adéla Košťálová, Josef Košťál, Marek Opava, Vít Opelka, Laura Myšková, Michal Petřík, Filip Moronga, Eleni Moreno, Radim Křenek, Karina Trach, Jakub Domin, Ema Mitková, Patrik Jurík, Hana Klíchová, Martin Hrstka, Kryštof Bohdal, Tomáš Pokorný, Tomáš Kozelský, Oliver Plášil, Milan Babinský, Matyáš Kouba, Matyáš Pekárek, Simona Pekárková, Václav Řehoušek, Hoang Nguyen, Vojtěch Bártl, Beáta Radová, Jasmína Vojčová, Tereza Kvěchová, Josef Smutek, Kryštof Vrábel, Štěpán Vošalík, Izabela Herzogová, Rozálie Svobodová
Tréninky: po, st, pá 17:00 - 18:00 hod.


ZÁVODNÍ B:
Šimon Kroček, Nathálie Petříková, Daniela Bieliková, Šimon Svoboda, Pavel Hoda, Tomáš Olžbut, Martin Koupal, Ella Pantoflíčková, Jakub Mareček, Viktorie Čečelovská, Natálie Čečelovská, Andrea Čižíková, Klára Hrstková, Lukáš Křemen

Tréninky: po, st 18:15 - 19:15 hod.

                   út, čt, pá 17:00 - 19:00 hod. (každé úterý budou probíhat společné sparingy závodní skupiny A+B v Českých Budějovicích na ZŠ Emy Destinové - od 17:15 do 18:30 hod. pro U12 (do 11 let včetně), od 18:30 do 19:45 hod. pro U14 (od 12 let včetně) až U21)


Závodní A:
Lukáš Kastl, David Kastl, Lukáš Jelínek, Martin Kutlák, Emma Kutláková, David Klewar, Markéta Klewarová, Matyáš Jurík, Matěj Korytar, Jaroslav Šebesta, Jakub Florek, Adam Zíka, Eliška Václavíková, Michaela Šidlová, Michaela Miglová, Jaroslav Farabauer, Věra Vachtová, Eva Vachtová, Karolína Martínková, Petr Kiprý, Matyáš Vařil

Tréninky: po, st 18:15 - 19:15 hod.

                   út, čt, pá 17:00 - 19:00 hod. (každé úterý budou probíhat společné sparingy závodní skupiny A+B v Českých Budějovicích na ZŠ Emy Destinové - od 17:15 do 18:30 hod. pro U12 (do 11 let včetně), od 18:30 do 19:45 hod. pro U14 (od 12 let včetně) až U21)